Menu

11 základních jógových pozic

Pozitivní účinky jógy zřejmě netřeba podrobně představovat, pokrývají vše od psychického po celkové zdraví a jóga samozřejmě pomáhá i zformovat postavu.

Kdy je vhodný čas na změnu práce?

Člověk by měl dělat to, co ho baví. Občas, například když hledáme svou první práci a nakonec ji dostaneme, si říkáme jak je to skvělé, a že je to to pravé pro nás a bude nás bavit. To se ale může velice rychle změnit. Buďto nás práce omrzí nebo najdeme práci zajímavější, omezuje nás zdraví, anebo prostě chceme změnu. Každopádně bychom my sami měli vědět co je pro nás nejlepší a kam v životě směřujeme a čeho chceme dosáhnout. Musíme v sobě také najít odvahu udělat krok vpřed, dát výpověď a změnit zaměstnání.

9 tipů jak zatočit s jarní únavou

Jaro je opět tady a v plné kráse. Dny se prodlužují, tráva se zelená a začínají se objevovat první jarní květiny. Jediné, co nám brání užívat si svěžích slunečních paprsků, je typická jarní únava. Přečtěte se 9 tipů, jak s jarní únavou lehce zatočit.

Jak překvapit svou dívku?

Říká se, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše a díky tomu nejsou schopni jeden druhého nikdy pochopit. Co se týče komplikovanosti a také náročnosti pohlaví, na plné čáře vítězí již několik let ženy. Mají zvláštní pocity, jednou je přepadne z ničeho nic radost podruhé zase nehorázný vztek a tak dále. Muži velmi často těmto projevům nerozumí a klepou si na čelo jak je možné, že jim stačí ke štěstí pouze vyprané a vyžehlené košile a teplá večeře, kdežto ženám se člověk dle jejich názoru nemůže téměř nikdy ničím zavděčit.

Jak na sobě pracovat při depresi?

Deprese je nepříjemné psychické onemocnění, které zásadně ovlivňuje život. Člověk trpící depresí má neustále špatnou náladu, ačkoliv k ní neexistují žádné jasně vysvětlitelné příčiny. Všechno vidí pesimisticky, přepadají ho pochmurné myšlenky. má problémy se spánkem. Deprese snižuje energii a aktivitu. Pacient nemá do ničeho chuť, radost mu nedělají ani jeho nejmilejší koníčky.

Jak obnovit důvěru ve vztahu?

Důvěra je základním kamenem každého zdravého a trvalého vztahu. Díky ní lze společně řešit složité životní situace, krize i dennodenní starosti. Ztráta důvěry mezi partnery může mít na vztah fatální dopad. Obnovení důvěry je totiž komplikované a v mnoha případech i nemožné.

Jak zvládnout a udržet vztah na dálku?

Vztah na dálku rozhodně nemůže fungovat. Ne, to tedy rozhodně ne.

Pokud jste tohle už někdy ve svém okolí slyšeli a jste zamilovaní do člověka třeba na druhém konci České republiky nebo světa, nezoufejte. Vztah na dálku rozhodně fungovat může. Věřte nám.

Jak obrátit svůj život naruby? Cesta z deprese do extáze

Máte deprese? Není vám dobře? Přestává váš život ztrácet smysl? Každý člověk občas přemítá o sobě samém, o tom proč je zde na tomto světě a proč zrovna v tuto chvíli.

Však každý z nás už určitě jednou zažil ten pocit bezmoci, pocit kdy je vše k ničemu. Cítil se prázdný a jeho život klesal rychlostí blesku na dně. Dnešní doba je uspěchaná a my, aniž by jsme si to uvědomovaly, se pouze snažíme přizpůsobit. To je však ta základní chyba, to je to čemu by jsme se měly bránit.

Jak si poradit s předvánočním stresem

Advent a následné svátky by měly být nejpohodovější částí roku, ale mnoha lidem přináší spíše stres než pocit klidu a míru. Nakupování, pečení, zdobení, úklid a do toho běžné každodenní povinnosti mohou vést - zejména u žen - k vyčerpanosti, únavě a dokonce až k depresi. Ale dá se tomu vyhnout. Stačí několik jednoduchých tipů, abyste se hned cítili lépe.

20 tipů, jak zvládnout výpověď v práci

Výpověď z pracovního poměru je docela nepříjemná záležitost. Ať už ji dostanete, nebo sami podáte, vždycky umí potrápit. Přečtěte si následujících 20 tipů, které vám pomohou snáze zvládnout poslední týdny v zaměstnání.

Operativní leasing: Úspěšní lidé si zaslouží stylové auto!

Neustále nový vůz je bezesporu snem každého z nás. Většinou jsme z něj ale zrazení již při pouhém pohledu před dům či do garáže. Ano, veškerá auta stárnou. Přesto je situace řešitelná! Fyzické osoby si takovéto auto mohou pořídit a neustále jej vyměňovat za aktuální model. I podnikatel může pořád inovovat svůj vozový park! Jakým způsobem? Vcelku jednoduše. Stačí si pořídit vůz na operativní leasing. Nejde o nic složitého. Tento typ moderního financování auta se vyznačuje i mnohými dalšími přednostmi. Nepřestávejte číst, postupně je všechny vyjmenujeme a popíšeme. 

19 jednoduchých zvyků, které vám mohou změnit život

Vědecky podložená osobní zkušenost potvrzuje, že i malé krůčky nás dovedou k velkým výsledkům, stačí je jen neustále udržovat. Vytvořit si nový zvyk, který nám změní život, je velice obtížné, ale docela malý? To nic není.

Jak správně vybavit penál čerstvému prvňákovi?

Aktovka s penálem už čekají v dětském pokoji? Skvěle, nyní už stačí vybavit je správnými potřebami. Co je nezbytné a co je lepší ponechat v obchodě? Kde investovat více a kde si můžete dovolit šetřit? Poradíme.

Nebankovní půjčka na bydlení, aneb co vás čeká a nemine

Zařizování prvního bydlení může často působit jako nedosažitelný cíl. Nákup pozemku, stavba či rekonstrukce domu nebo vybavení pronajatého bytu se většinou dost prodraží a člověku, který právě dokončil školu a nastoupil do zaměstnání, banky hypotéku obvykle neschválí. Jako alternativní řešení se pak nabízí nebankovní půjčka, u které sice nemáte tak výhodné podmínky, ale zato je mnohem větší pravděpodobnost, že ji skutečně dostanete.

Hirsutismus ? co to je a jak jej řešit?

V prvé řadě je potřeba si hned na začátku vysvětlit, co to vůbec hirsutismus je. Jedná se zvýšený růst pigmentovaných chloupků u žen v místech, kde většinou ochlupení roste pouze mužům. Jsou to tváře, brada, horní ret, záda, hrudník, vnitřní strany stehen. Nejspíš nám dáte za pravdu, že po takovém ?kožíšku? žádná žena netouží.