Menu

Peníze rychle a bez vyplňování obsáhlých dokumentů, to prostě potěší všechny

V dnešní době si nebankovní půjčka zakládá na rychlosti. Nepotřebujete ji zrovna teď využít?

Půjčka bez doložení příjmu: vyplatí se či nikoli?

Jestliže jste někdy měli co dočinění se světem půjček, tak jistě víte, že v něm čeká plno nástrah, které na sebe berou podobu zavádějících pojmů a informací. Kdo je v tomto ohledu zběhlý a už má nějaký ten úvěr na kontě, tak tyto léčky hravě prokoukne, úplné nováčky však mohou pěkně zmást. Typickým příkladem jsou nabídky, které se prezentují jako “půjčka bez doložení příjmů ihned”. Jak to s nimi doopravdy je? Mohou se člověku vyplatit?

Jak uspořádat nezapomenutelnou oslavu?

Určitě si lámete hlavu, jak udělat radost vaší, zase o rok starší, ratolesti. Narozeninové oslavy by se nikdy neměly opomíjet, a to zejména v dětském věku. Poradíme vám, jak udělat nezapomenutelnou oslavu snů, která vás nezruinuje.

Jak se pohodlně a stylově obléci do města?

Dnes ji zná téměř každý - ikona velkoměsta Carrie Bradshawová perfektně sladila i takové kousky, které bychom v žádném případě k sobě dohromady nedali. Víte, jak se obléci, abyste působila stylově a zároveň se cítila pohodlně?

Sezóna first minute právě začala

Patříte k milovníkům exotických dálek? Rádi cestujete levně, kvalitně, a klidně i vícekrát za sezónu? Potom neotálejte a začněte s hledáním vhodného zájezdu už teď. Protože, čím dříve si jej objednáte, tím větší slevy se domůžete. Takový opak last minute dovolené, kterou je třeba hledat pod trochu jiným názvem.

Vybíráte realitní kancelář? Hledejte tu, která nabízí něco navíc...

Vyberou si nemovitost, pěkně ji nafotí, a pak shrábnou provizi z prodeje... I vy máte dojem, že se realitní kanceláře chovají přesně takto? Tak to jste ještě nenarazili na opravdové profesionály, kteří si umí poradit i s nestandardními situacemi.

Jaký sport pro dítě?

Ať už chcete mít doma budoucího Jaromíra Jágra nebo míníte svému potomkovi dát jen příležitost k tomu, aby se dostatečně „vyřádil“, sportovní kroužky se stávají velkým tématem v mnoha rodinách. Kdy a proč by se dítě mělo začít sportu věnovat?

Potřebujete půjčku před výplatou? Dejte si pozor na tyto klíčové aspekty

Je u vás obdobím před výplatou finančně nejslabší? Rozhodně nejste žádnou výjimkou. Ba naopak, právě před termínem, kdy je vyplácena mzda, se dostává do finančních potíží stále více lidí. Na vině může být jednak jejich špatné ekonomické uvažování, respektive nesprávně stanovený rozpočet, a jednak také náhlé výdaje. Ty bohužel čas od času přijdou a v případě absence nějaké solidní rezervy je nezbytné ihned sáhnout po půjčce. Ta by měla být pochopitelně co možná nejvýhodnější. Jak takovou poznáte? Nepřestávejte číst, prozradíme vám to a jednu takovou samozřejmě doporučíme.

Jak naučit dítě malovat?

Jak těžké je naučit děti malovat? Vůbec! Ne každé má sice vlohy stát se opravdovým umělcem, malířem, ilustrátorem či grafikem. Všechny děti se ale mohou naučit výstižně a kreativně vyjádřit svou myšlenku. Děti ještě nejsou zkažené přehnanou sebekritikou jako dospělí lidé. Všechno, co vytvoří, jim bude připadat úžasné. Využijte toho a pusťte se do malování co nejdříve.

Jak naučit dítě na nočník?

Máte doma malé dítě a spolu s ním i neustále špinavé plínky a nehody, které musíte uklízet? Chcete jej naučit chodit na nočník, ale nevíte, jak na to a jestli je vůbec ta správná chvíle začít? Každé dítě se to jednou musí naučit. A když to zvládlo tolik dětí před vámi, zvládne to i to vaše. Než se do toho ale pustíte, je potřeba vědět pár důležitých a užitečných informací.

Užijte si slevy Black Friday s e-shopem Dedoles

Black Friday je jako každý rok opět zde. Všechny obchody plné slev čekají jen na vás. Mezi nimi i společnost Dedoles. E-shop, který vyznává hodnoty společnosti a vede cestu k novému trendu, ekologickému způsobu života a v konečném důsledku vybudování lepšího světa.

Jak na tvrdohlavé dítě?

Každé dítě, když se narodí, přichází na svět jako individuální osobnost. Má vlastní povahové rysy, něco zdědí po svých předcích a jak roste, učí se. Každé dítě jednou dospěje do fáze vzdoru, kdy se přirozeně separuje od rodičů a stává se z něj samostatná bytost. Co ale dělat, pokud tvrdohlavost vašeho dítěte není pouze jednou fází, ale jedním ze znaků jeho povahy? Nebo co dělat, pokud se vaše dítě najednou přehoupne do fáze vzdoru, a vy nevíte, co si s jeho tvrdohlavostí počít? 

Jak překonat šikanu v práci

Jste v práci denně až do večera s tím, že vám šéf dává pořád více a více úkolů, vybíjí si na vás svou špatnou náladu a neustále vás shazuje před ostatními kolegy? Nebo vás snad šíkanují sami kolegové, svými pošklebky, naschvály či vyřazením z kolektivu? V tomto článku si řekneme o různých forem šikany na pracovišti a jak se proti ní bránit.

Jak oživit dlouholetý vztah, který je na bodu mrazu

Žijeme v době, kdy se asi 50 % manželství rozpadá. O nesezdaných párech raději ani nemluvím. Mnohdy by přitom stačilo alespoň se pokusit rozehřát zamrzlý vztah. Že to není procházka růžovou zahradou (ani ordinací v ní), je asi jasné, ale určitě to stojí za to. Vždyť nic se nejí tak horké, jak se to uvaří. A jestli nevíte jak na to, nezoufejte, my vám velice rádi poradíme.

Dedoles myslí na přírodu

E-shop Dedoles se na svět dívá s doširoka otevřenýma očima. Zajímá se o blaho komunity, přírodu a uvědomuje si, že změna začíná od nás. Uvědomělá generace lidí, kterým záleží na tom, co nosí a myslí při tom na budoucnost naší planety, je jeho cílovou skupinou. Pestrobarevné kousky, originální i výstřední motivy, které jsou typické pro Dedoles oblečení, nejen zaujmou a zvýrazní osobnost člověka, ale jsou také vyráběné s citem a s důrazem na ochranu životního prostředí.