Menu

Karolína Klosová - článkyJak naučit dítě malovat?

Jak těžké je naučit děti malovat? Vůbec! Ne každé má sice vlohy stát se opravdovým umělcem, malířem, ilustrátorem či grafikem. Všechny děti se ale mohou naučit výstižně a kreativně vyjádřit svou myšlenku. Děti ještě nejsou zkažené přehnanou sebekritikou jako dospělí lidé. Všechno, co vytvoří, jim bude připadat úžasné. Využijte toho a pusťte se do malování co nejdříve.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


20 tipů, jak zvládnout výpověď v práci

Výpověď z pracovního poměru je docela nepříjemná záležitost. Ať už ji dostanete, nebo sami podáte, vždycky umí potrápit. Přečtěte si následujících 20 tipů, které vám pomohou snáze zvládnout poslední týdny v zaměstnání.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Kolik času věnovat příteli?

Tuto zapeklitou otázku řeší nejedna žena či dívka. Těžko bychom mohli hledat stoprocentně platnou univerzální odpověď. Každému vyhovuje něco jiného. Množství společně tráveného času závisí na prioritách a potřebách obou dvou partnerů. Musíme brát v potaz také časovou vytíženost, pracovní i jiné povinnosti apod. 

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek


Jak na sobě pracovat při depresi?

Deprese je nepříjemné psychické onemocnění, které zásadně ovlivňuje život. Člověk trpící depresí má neustále špatnou náladu, ačkoliv k ní neexistují žádné jasně vysvětlitelné příčiny. Všechno vidí pesimisticky, přepadají ho pochmurné myšlenky. má problémy se spánkem. Deprese snižuje energii a aktivitu. Pacient nemá do ničeho chuť, radost mu nedělají ani jeho nejmilejší koníčky.

Zobrazit celý článek nebo zpět na začátek