Menu
Úvod  › 

Kdy se můžete vykašlat na předehru

Bez ní si údajně ženy sex neužijí a potřebují ji k tomu, aby se dokázaly naladit. V následujících situacích ale klidně můžete předehru vypustit a sexu to jen prospěje.

Ze všech stran slyšíte, že ženy jsou posedlé předehrou a bez půlhodinového mazlení si můžete nechat o sexu jen zdát. Je tomu ale skutečně tak a nejsou ženy schopné se bez předehry naladit na erotickou vlnu, nebo jde jen o další z vykonstruovaných mýtů, které nemají s realitou nic společného? Zaručujeme vám, že v následujících situacích se můžete na erotickou předehru s klidem vykašlat a přesto posbíráte cenné body:

Po vášnivé noci

Dali jste si pár koktejlů, zatancovali v klubu a pak jste skončili v posteli. Následovala noc plná vášní, orgasmů a erotických hrátek. Ať už dosahovalo vaše alkoholové opojení jakéhokoli stupně, předpokládejme, že minimálně takového, aby padly vaše standardní počáteční zábrany a civilizační předsudky. Když se ráno vedle sebe probudíte po takové noci a dostanete náhodou znovu chuť na sex, předehra je zcela zbytečná. Čas, který byste jí věnovali, raději složte ve prospěch sprchy a vyčištěných zubů.

Uvítací sex

Vracíte se ze služební cesty, dovolené, nebo klidně jen víkendu, který jste trávili odděleně. Stačí zkrátka jakýkoli čas strávený zvlášť a vaše erotická touha získá rázem úplně jiný rozměr. Libido vystoupá do kosmických výšin a v takové situaci vám vaše drahá polovička s radostí odpustí mazlení a bude naopak vděčná, když se na ní vrhnete a hned ve dveřích z ní strháte oblečení.

Na veřejnosti

Pokud jste ještě nevyzkoušeli sex na veřejnosti, nemůžete vůbec mluvit o plnohodnotném sexuálním životě. Na druhou stranu sex na veřejných místech se nedá dost dobře dopředu naplánovat a téměř vždy jde o spontánní akci, při které není času nazbyt (už proto, abyste eliminovali riziko, že vás budou okukovat kolemjdoucí důchodci). Při sexu na veřejnosti se s předehrou nepočítá a ani není žádoucí.

Rodičovský sex

Jakmile se vám narodí dítě, zjistíte, že najít čas na sex se rovná podobnému úkolu jako vynalézt perpetum mobile. S potomky číhajícími a bušícími za dveřmi ložnice se jakékoli erotické hrátky smrsknou na bleskovou akci. Je sice možné, že by vaše drahá polovička ocenila i nějakou předehru, ale v praxi záhy zjistíte, že jsou věci, bez kterých se následujících patnáct let budete muset obejít.

Ohodnoťte tento článek:
Hodnocení: 5/5 (1 hlas)
Přečtěte si také:
Erotická masáž pro ženy: Přiveďte ji k extázi
Jak dokonale namasírovat ženu
Sex ve třech: Jak si ho užít a přežít
5 způsobů, jak uspokojit jakoukoli ženu
Test: Jaké jsou vaše sexuální zkušenosti?