Menu
Úvod  › 

Unikátní a revoluční přístroj Vacushape

Mít dokonalou postavu chce mít snad každá žena. Postavu, kterou by mohla hrdě ukazovat, a za kterou by se nemusela stydět. Leckterá z nás však bohužel bojuje s nadbytečnými kilogramy a strašákem ve formě obávané pomerančové kůže. Je jasné, že postava snů vyžaduje určité úsilí.

Skvělým pomocníkem, který Vám práci ulehčí a s formováním těla pomůže, je unikátní a revoluční přístroj Vacushape.

Trénink probíhá formou svižné chůze - nejpřirozenějšího lidského pohybu, díky tomu je vhodný i pro osoby s nadváhou. Vaše tělo bude uzavřeno do podtlakové kabiny, kde se díky řízenému střídavému podtlaku zlepšuje prokrvení, odbourává se podkožní tuk a přebytečná voda. Cvičení tak bude efektivnější než na obyčejném běžeckém pásu. Skvěle se hodí především na problémové partie břicha, hýždí a stehen, kůže je hladší, ustoupí celulitida, zaktivuje se Váš krevní oběh i lymfatický systém, který zajistí lepší odvádění metabolických zplodin z těla. Tento stroj umí cíleně a účinně spalovat tuk, dokážete pomocí něj shodit přebytečná kila zdravěji, rychleji a na správných místech, kde jiná fyzická aktivita Vámi žádoucí výsledky tak úplně nepřináší.

A pro koho je Vacushape trénink vhodný? Pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou trávit hodiny cvičením a hledají časově nenáročný pohyb s rychlými výsledky. Pro úplné začátečníky, kteří jsou jakýmkoli sportem nepolíbení, díky teplu v kabině totiž nedochází k bolesti svalů. Pro ženy všech věkových kategorií, dokonce i pro kojící maminky, které jsou alespoň šest týdnů po porodu, využijí ho ale i muži. Dopřejte si pravidelný trénink alespoň třikrát týdně po 30 minutách a již po 10 aplikacích uvidíte výsledky - Vaše motivace ke cvičení tak bude ještě větší. Vyřešte Vaše problémy s celulitidou, zlepšete svou kondici, podpořte hubnutí, vytvarujte postavu snů a zvyšte si sebevědomí. S Vacushape je to snadné, začněte hned. Přijďte k nám do našeho kadeřnického a kosmetického salónu v Praze 4 Podolí.

Oblíbená témata