Tohle jsou chyby, kterých se dopouštíme na prvním rande

Chystáte se na své první rande s človíčkem, na kterém vám velmi záleží, a máte hlavu plnou obav, jak to dopadne? Pak zbytečné starosti. Spíš než abyste si v hlavě promítali scénáře, co vše musíte, přečtěte si jen to, co byste naopak neměli a buďte co nejvíce přirození. Přirozenost a upřímnost jsou nejvíce ceněné a obdivované vlastnosti. Buďte prostě sami sebou a vystříhejte se některých chyb.

Před schůzkou nepijte alkohol

Věříme, že nervozita umí pořádně potrápit a občas to zpraví jedna sklenička na kuráž. Není to však příliš dobrý nápad, protože alkohol uvolňuje zábrany a snáze tak plácnete něco, co se nehodí. Pokud to navíc druhý pozná, neudělá si o vás nejlepší obrázek. Skleničku si můžete dát pak společně.

Zdroj: První rande

Nechoďte na rande pozdě

Toto mají v oblibě převážně dámy. Přijít na schůzku o něco později s tím, aby si dotyčný nemyslel, že je na schůzku celá žhavá. A pak, ať si počká - kdo si počká, ten se dočká. To je zásadní chyba, která vede pouze k tomu, že si člověk pomyslí něco o spolehlivosti a dochvilnosti. Pokud budete vědět, že schůzku nestihnete, stačí zvednout telefon a omluvit se, že jste uvízli třeba v dopravní zácpě, ale na schůzku míříte.

Neskákejte do řeči

Při rozhovoru nikdy druhého nepřerušujte a neskákejte mu do řeči. Oba byste měli mít stejné možnosti pro vyjádření. Chvíli hovoří jeden, chvíli druhý. Rozhovor by měl být vyvážený.

Témata

Jako zcela nevhodná témata se jeví politika (ta už nadělala i ve světě hodně paseky), stejně tak náboženství. Pokud na toto téma z nějakého důvodu dojde, buďte opatrní a nezujímejte kritické či urážlivé postoje. Rovněž se nehodí hovořit o osobních problémech. Ať už ze sféry pracovní, rodinné či jiné.