Menu
Úvod  ›   › 

Tipy na vánoční dárky pro něj

Nemáte ještě nakoupeného Ježíška a marně přemýšlíte, čím udělat svému partnerovi radost? Předejděte kyselým obličejům pod stromečkem a pořiďte mu dárky, které by si vybral sám.

Koupila jste mu trenky, hezkou košili a rukavice. Jenže místo očekávaného radostného výkřiku se dostaví obligátní zamumlání: "Jé voda po holení, to jsem přesně potřeboval." Dárky, které připadají atraktivní vám, mohou být skutečnou noční můrou pro vašeho partnera. Letos se nechte inspirovat a kupte mu dárky, ze kterých bude mít opravdovou radost.

Sportovní vybavení

Pokud váš partner neváží zrovna sto padesát kilo a nepatří k zapřísáhlým odpůrcům pohybu, kterémukoli muži uděláte radost sportovním vybavením. I když je vám předem jasné, že zakoupená činka se bude za další dva měsíce povalovat pod skříní, stejně mu ji kupte. Dopřejete mu tak iluzi, že se může stát reklamním svalovcem a navíc mu dáte najevo, že mu věříte. Je úplně lhostejné, co si o tom ve skutečnosti myslíte.

Zážitkový dárek

Zážitkové firmy prodávající poukazy na neobvyklé akce prožívají v poslední době skutečný boom. Zážitek je však ideálním dárkem i pro muže, který už má úplně všechno, nebo si svá přání plní okamžitě a sám. Už dávno nejste při jejich výběru odkázána na klasický seskok padákem nebo vyhlídkový let. Dopřát mu můžete například jeden den v roli popeláře, může si zkusit řídit bagr, absolvovat kurz přežití nebo se proletět stíhačkou (pokud se nemusíte omezovat finančními limity).

Předplatné

Předplatné časopisu, který se vztahuje k jeho koníčkům, je vděčný dárek, kterým ho určitě potěšíte. Nemusí jít nutně o úzce zaměřený odborný magazín, ale vybrat můžete i všeobecně zaměřený časopis (lifestylový, vědecký, reportážní a podobně). Kromě toho, že mu dáte praktický dárek, tak při troše štěstí získáte i dlouhodobé konverzační téma.

Kvalitní alkohol

Kromě abstinentů nemůžete s kvalitním alkoholem sáhnout vedle. Předem zapomeňte na sladké likéry a pokud váš partner nepatří mezi znalce, nekupujte ani víno. Jen vy totiž budete vědět, že jste za jednu láhev dala tisícovku. Raději zvolte kvalitní "tvrdý" alkohol jako je značková kvalitní whisky, rum, gin a podobně. V nejhorším případě daruje láhev někomu dalšímu a nestane se z ní další lapač prachu.

Poukaz na erotickou noc

Nemáte příliš peněz, nebo mu chcete jednoduše darovat originální dárek? Potom mu vyrobte poukaz na erotickou noc v jeho vlastní režii. Slibte mu splnění všech jeho erotických přání (velmi doporučujeme vyslechnout si je alespoň v hrubých rysech předem, abyste předešli případným nemilým překvapením). Vyčleňte si celou noc, dejte si dostatek času (klidně si zarezervujte noc v hotelu) a zajistěte patřičné propriety. Takový dárek ocení každý dospělý muž na světě.