Menu
Úvod  ›   ›   › 

Tipy na dárky k výročí svatby

Každé výročí je v podstatě den, který je výjimečný, protože se něco přesně v tento den událo před rokem, dvěma či deseti. V dnešním článku je tímto významným dnem výročí svatby. Na takový den se určitě nezapomíná. Oba manželé si vzájemně připomenou den, kdy si řekli své ANO. Je vhodné se zamyslet nad tím, jaký dárek je vhodný na svatbě stříbrné, zlaté či diamantové.

Nejvíce známy jsou termíny, pro 25 lete výročí svatby - křišťálová svatba a 50 lete výročí - zlatá svatba. Pojmenování však existuje téměř pro každý rok této významné události. Již po společně prožitém prvním roce mohou manželé slavit bavlněnou svatbu. Být spolu v dobrém i zlém, stát si vždy jeden druhému bok po boku si zaslouží romantickou večeři a obdarovat se dárečky. Hledáte-li pár tipů, jak si takové významné výročí připomenout, pak se nechte inspirovat dnešním příspěvkem. Svou lásku, trpělivost i starostlivost lze ocenit i netradičně, záleží jen na vás a vaší druhé polovičce.

Romantická dovolená

Ať už jste spolu jeden nebo pět či patnáct let, romantická dovolená je něco, co každý ocení. Děti svěřte prarodičům a jeďte se potápět, surfovat, opalovat se, poznávat památky a líbat se při západu slunce, jako tomu bylo dřív. Vneste do vašeho vztahu jiskru a zapomeňte alespoň na chvíli na každodenní starosti všedních dnů.

Let balónem k výročí svatby

Dnes jsou docela v kurzu lety balónem, kde je možné za příplatek domluvit si i otevření dobrého vína či šampusu. Pokud chcete být ještě více originální, během společného letu vyznejte své partnerce neutuchající lásku a darujte pro tento významný okamžik nějaký krásný šperk.

Romantický wellnes víkend

V běžném životě je to samý stres, nákupy, práce, úklid, děti a mnoho dalšího. Každý vztah oživí a rozzáří chvíle trávené v náručí jeden druhého. Odjeďte relaxovat a nechat se rozmazlovat. Dopřejte si masáž, lázeň a gurmánský zážitek. Z takového víkendu se vrátíte posilnění a výtečně nakročení do dalších manželských let.