Menu
Úvod  › 

Svobodní versus ženatí: Jejich top sexuální přání

Přání ženatých a svobodných mužů se liší stejně jako oheň a voda. Víte, co kteří z nich chtějí a o co by vás požádali, kdyby na to našli odvahu?

Po čem touží

Co chtějí svobodní: Abyste se věnovala každému detailu jejich těla. Objevovala, zkoumala, hladila a vůbec projevovala zájem.

Co chtějí ženatí: Aby si mohli dopřávat sex bez přemlouvání, doprošování se, škemrání a hádek. Usmiřovací sex je sice fajn, ale jen do té doby, než se z něj stane pravidlo.

Orální sex

Co chtějí svobodní: Orálního sexu není nikdy dost. Čím víc mu ho budete poskytovat a s čím větším nadšením, tím spokojenější bude.

Co chtějí ženatí: Touží vrátit čas a přenést se zpátky do doby, kdy jste jim orální sex poskytovala často a s nadšením.

Oblečte si...

Co chtějí svobodní: ... jeho pracovní košili místo ranního župánku. Posnídejte spolu a on pak bude cítit vaši vůni celý den.

Co chtějí ženatí: ... cokoli jiného než vytahané bavlněné kalhotky a pyžamo s infantilním obrázkem Hello Kitty.

Vaše postelová iniciativa:

Co chtějí svobodní: Abyste čas od času převzala dominantní roli a iniciativu v sexu. Pokud se nebude bát říct, co vám vyhovuje a co chcete, rádi se přizpůsobí vašim požadavkům a budou vám vděční za usměrnění.

Co chtějí ženatí: Zkuste je alespoň občas něčím překvapit. Pokud jim nabídnete netradiční techniku, nebo pro ně dokonce zinscenujete smyslnou scénku, budou na vrcholu blaha.

Kde to chtějí:

Co chtějí svobodní: Na sex nadšeně přistoupí kdekoli, ale v kanceláři na kopírce je to značka ideál.

Co chtějí ženatí: Kdekoli, kde každý den nemyjete nádobí, nevychováváte děti a nedohadujete se nad účty.


Oblíbená témata