Menu
Úvod  › 

Proč to mají ženy s menšími prsy lepší?!

Příroda tě neobdarovala bujným poprsím? Trápí tě to a pomalu uvažuješ o plastice? Hlavu vzhůru!

V tomto článku ti ukáži, že mít malé poprsí je vlastně mnohem lepší, než velké vnady! Nevěříš? Tak čti dál!

Klukům se to líbí! Kdo řekl, že všichni kluci milují velká prsa? Pravdou je, že ty příliš velká je až děsí! Nemohou je chytnout jednou rukou a dvěma by to vypadalo směšně. Takové malé lentilky pod kobercem, které se vejdou do dlaně, jsou roztomilé a taktéž sexy! Prsa jsou prostě prsa - je jedno, jak jsou velká!

Nebudeš mít problém s výběrem trička! Obdařeným ženám se dost často stává, že nejen že na sebe nemůžou sehnat padnoucí podprsenku, tak ani trička! Musí nosit velikost XXL, aby do topu narvaly svá prsa. Při nošení košile jim ustřelují knoflíčky, a když mají volné tričko, tak jim díky prsou tolik odstává, že vypadají hned o několik kg těžší.

Nebudeš nikoho pohoršovat! Představ si ženu s velkými prsy, červenou blůzkou a hlubokým výstřihem - vypadá to velmi pobouřlivě. Třeba na pracovní pohovor se budou určitě hodit menší prsa ve formálním oděvu. Ne vždy to funguje tak, že žena s výstřihem dosáhne čehokoliv! To je jen ve filmech...

Nebudou tě bolet záda! Ženy s velkými prsy mívají problémy se zdravím! Bolí je záda, chodí skrčené jak paragraf... není to nic příjemného. Ty nebudeš muset absolvovat vyšetření a rehabilitace (tedy určitě ne z tohoto důvodu). Budeš si moci dovolit nosit kabelky, zatím co oni poběží s batohem.

Můžeš si vychutnat ležení na břiše! Dovedeš si představit, jak nepohodlné je ležení na břiše, když ti tam něco zavazí? Na pláži si musí dělat díry do písku, kam své vnady položí. Jen si lež a užívej si svůj luxus!

Třeba ještě narostou! Navíc nikde není psáno, že takto "malé" zůstanou do konce života. Buď jsi ještě v pubertě a všechno to roste a vyvíjí se. Nebo máš před porodem, kdy se ti rozhodně zvětší, že se nebudeš stačit divit. A také je možností, že přibereš nějaké to kilo a to se projeví i na tvém hrudníku. Jak vidíš, tak všechno v životě má své plus a mínus. Je dobré na všem vidět něco pozitivního, tvůj život pak bude krásnější.


Oblíbená témata