Menu
Úvod  › 

Proč s tebou nechce spát a co s tím?!

Samozřejmě je sex jedna z důležitých součástí vztahu. Někteří dokonce zastávají názor, že pokud to neklapne v posteli, může to být i důvod k rozchodu. Já ale dnes nebudu tolik radikální.

Možná je tohle právě tvůj případ: Sex potřebuješ a to velmi často, jsi taky zvyklý, že tvá partnerka ráda tvé touhy uspokojuje ale najednou... cítíš nedostatek a kdykoliv s něčím začneš, zjistíš akorát, že ji bolí hlava nebo je unavená. Co tedy s tím?

Někdy znamená bolest hlavy skutečnou bolest hlavy. Ach, ty hormonální změny. Umí s námi ženami zamávat. Takový PMS (předmenstruační syndrom) umí naší hlavu pěkně potrápit. Ne vždy je za tím něco víc, nefunguje to pouze jako trapná výmluva.

Když je unavená, tak je unavená. Určitě i vy muži znáte ty dny, kdy vás se vás rozhodne šéf zničit, kolegyně vás k tomu naštve a matka dá přednášku o tom, jak špatně vychováváš děti, plus se ti samozřejmě pokazí auto na cestě domů na křižovatce (to je prakticky ta nejnevhodnější část na celé cestě, kde ti může zdechnout auto) a zlomíš si nehet, který ti tak pracně manikérka v salónu hodiny dělala. V takové situaci potřebuje žena, abys ji rozmazloval. Něco dobrého jí uvař, udělej jí masáž a pak se jen tulte. Někdy jen takový kontakt dvou těl stačí k uspokojení.

Když nemá náladu, tak ji do nálady dostaň. Ženy jsou nepředvídatelná stvoření. Jednou reagují v klidu, pak zas podrážděně, jednou mají náladu na sex, pak zas ne - no a jsme zpátky u hormonální nerovnováhy. Ovšem co takhle ji náladu spravit? Dejte si vanu, namasíruj ji a třeba při tom všem kontaktu dostane chuť. Za zkoušku nic nedáš, tak směle do toho!

Naplánovaný sex některým párům pomáhá. Někteří to potřebuji častěji, jiní méně. Aby partneři zůstali spokojeni, mějte dohodu. Určete si jeden den v týdnu, který vám oběma bude vyhovovat, kdy spolu budete mít sex. Partner se může těšit a partnerka psychicky připravit. Samozřejmě že ne každému tato forma dohody musí vyhovovat, většina raději bude pro spontánnější akce, když zrovna dostanou chuť. Ale je to jedna z možností, které se doporučují v partnerských poradnách.

Zařiď, aby ji sex s tebou bavil. Budeš se muset občas trošku vynasnažit. Nic v životě není zadarmo. Neboj se experimentovat, kup ji erotické hračky, nějaké sexy drahé prádlo (v kterém se bude cítit skvěle) a výtvor báječnou atmosféru, kdy nebude moci říct ne. Stereotyp je jeden ze zabijáků vztahu, ale i zabijáků sexuálního života. Vznes kapku vzrušení a vášně do vašeho milování. Je ovšem taky možné, že za tím vším odmítáním je něco (nebo někdo) víc. Pokud tě trápí pocit, že s tebou tvá partnerka nechce spát a hlavou se ti honí černé myšlenky, že ji již nepřitahuješ nebo si snad našla nějakého milence..., buď upřímný a zeptej se na rovinu! Za to nic nedáš a budeš vědět, jak na tom jsi. Upřímnost ve vztahu a tedy i v posteli je důležitá.


Oblíbená témata