Menu
Úvod  ›   ›   › 

Nejhorší vánoční dárky pro ni

Víte, kterým vánočním dárkem ji nejen nepotěšíte, ale přímo rozzuříte? Zeptali jsme se žen, jaký nejhorší dárek k Vánocům kdy dostaly. Berte to jako varování.

Hromady cukroví, bramborový salát dle receptu vaší matky a permanentně zapnutá televize. Zkrátka vánoční idyla jak se patří. Až do okamžiku, než vaše drahá polovička strhne balící papír z vašeho dárku a v tu ránu je vám jasné, že budete mít několik následujících týdnů co žehlit. Provedli jsme anketu v ulicích Prahy a ptali jsme se, jaký nejhorší vánoční dárek kdy ženy dostaly. Zkuste se poučit.

"Myslím, že už nikdy nic nepřekoná můj pohled a pocit, když jsem pod vánočním stromkem objevila žehlicí prkno převázané dárkovou mašlí. Ještě bych byla možná ochotná akceptovat fakt, že mi dal věc do domácnosti, kdyby to nedoprovodil komentářem: To jsem ti koupil, aby si se při tom žehlení košil nemusela tak trápit. Vidíš, jakej to tady má praktickej nástavec?"

Martina, 32 let

"Bezkonkurenčně nejhorší dárek, jaký jsem kdy k Vánocům dostala, byl jakýsi posilovací stroj na břicho, který mi věnoval manžel. Možná bych si ho časem koupila sama, ale když něco podobného rozbalíte po dvou porodech, připadáte si jako stará tlustá nemožná ženská s povoleným břichem. Rozhodně to není typ dárku, který bych chtěla dostávat od svého partnera."

Anna, 31 let

"Opravdu mě dojalo, když jsem vloni pod stromeček dostala od přítele hned tři knihy. Hrozně ráda čtu, takže jsem se zaradovala a okamžitě se na ně vrhla. Dost mě ale zchladilo, když jsem zjistila, že všechny tři jsou kuchařky pro začátečníky."

Lída, 24 let

"Měkký balíček v dárkové tašce z obchodu s módními doplňky, který jsem našla vloni pod stromečkem, vypadal hodně nadějně. Skutečně v něm byla kabelka, ale ta nejhorší a nejnevkusnější, jakou jsem kdy viděla. Lesklá, lakovaná, fialová napodobující hadí kůži s obrovskými zlatými přezkami. Naprosto jsem nechápala, kdo podobnou věc mohl vybrat. Všechno se ale objasnilo, když se mi manžel pochlubil, že výběr nechal na své pětašedesátileté matce."

Zdena, 29 let

"Nejhorší dárek? Tak to vím naprosto přesně. Můj bývalý mi jednou udělil pod stromeček lístky na hokej. Samozřejmě na zápas týmu, kterému zuřivě fandil. I když se mě snažil přesvědčit, že si tam užijeme skvěle romantický večer, nedokázala jsem se ovládnout a musela jsem začít ječet."

Beáta, 25 let

"Hodně špatné byly Vánoce, kdy mi přítel nadělil hned dva skutečně praktické dárky. V jednom balíčku jsem našla speciální prachovku, která podle jeho vyjádření uklízí skoro sama, a ve druhém mnohem objemnějším se skrýval umělohmotný odpadkový koš."

Eva, 25 let

"Nevím, jestli bych to nazvala nejhorším dárkem, ale určitě vím, jaký dárek mě nejvíc zklamal. Očekávala jsem, že mě přítel požádá o ruku a když jsem rozbalila malý balíček a objevila se krabička od šperku, byla jsem si jistá, že je uvnitř prstýnek. V krabičce byl ale flash disk."

Tereza, 26 let