Menu
Úvod  › 

Nechráněný sex? To není dobrý nápad!

Překvapí tě nečekaný sex, zrovna u sebe nemáš kondom, ona nebere antikoncepci, ale oba máte takovou chuť, že se rozhodnete to risknout!

Ráno vystřízlivíte a uvědomíte si, jakou hovadinu jste vlastně udělali. Nyní začíná fáze hledání informací. Potřebujete zjistit, kdy žena může otěhotnět, kdy nemůže, co dělat a co nedělat. Tady jsou některé nejdůležitější informace:

Přerušovaný sex nefunguje! Možná dostanete ten nápad, že se do ní prostě neuděláš. Co se může pokazit? Sperma půjde někam do kapesníčku nebo na bříško a žena zůstane uvnitř neposkvrněná. Bohužel tě musím zklamat. Sperma se uvolňuje z penisu postupně. Aniž by sis to uvědomoval, aniž bys to mohl nějak řídit a ovlivnit... bohužel je to tak. Navíc sperma je potvůrka, které se dostane všude, i když ho dáš někam úplně jinam.

Když má žena své dny, může otěhotnět! Mýtus, že při menstruaci žena nemůže otěhotnět, je rozhodně chybný. Je to stejná pravděpodobnost jako jindy.

Počítání plodných a neplodných dnů! Na internetu existují všelijaké kalkulačky, které ti pomohou se zorientovat v ženském cyklu. Řeknou ti, kdy je riziko otěhotnění vyšší a kdy menší. Není to však ta nejbezpečnější metoda! Ačkoliv se ti bude ukazovat, že žena nemá plodné dny a je malé riziko otěhotnění, riziko tam stále je a je to možné!

Když to zkusíte do zadečku... Protože hlavní vchod není bezpečný, rozhodnete se pro anální sex. Jak už jsem ale říkala, stačí, aby ses dotkl spermatu, a sáhl jí mezi nohy nebo na ono místo sperma zteče a dítě je na světě.

VŽDYCKY POUŽÍVEJTE OCHRANU! Jak je všem známo, kondom je tak moc tenký, že ho oba ani neucítíte. Je potřeba najít správnou velikost, aby tě netlačit. Také každý ví, že dva kondomy na sobě neznamenají dvakrát větší ochranu a že pokud kondom v průběhu sexu sklouzne a ztratí se, tak je to průšvih!

Pokud se již stalo a nechcete být rodiči, je třeba zakročit! V lékárně ti prodají pilulku, která zabrání nechtěnému těhotenství (funguje do 72hodin od styku). Žena si vezme jednu tabletu, po 12hodinách druhou a poté dostane menstruaci. V dalším případě pomůže, pokud zajedete na pohotovost, tam už si s tím poradí. Rozhodně nejprve mysli a poté konej. Ačkoliv se to zdá jako "dobrý" nápad, z kterého nebude problém, skutečnost může být jiná.


Oblíbená témata