Menu
Úvod  › 

Krajkové podprsenky jsou v kurzu! Jak je nosit a být šik?

Podprsenky jsou základním vybavením každého dámského šatníku. Některé ženy dávají přednost zásadně krajkovým podprsenkám, jiné spíš hladkému sportovnímu stylu. Ať je to jak chce, krajková podprsenka je něco, co využije v daný okamžik každá žena. I ta, která jinak krajkám příliš neholduje.

Krajkové podprsenky nejsou žádnou novinkou a na pultech obchodu je můžeme vídat už hezkých pár let. Přesto jsou stále oblíbené. Využijete je jak pro každodenní nošení, tak pro výjimečné příležitosti. Jsou něžné, rafinované a sexy.

Zdroj:Podprsenky

Jak krajkovou podprsenku nosit?

Popularita krajkových podprsenek vzrostla s příchodem transparentních materiálů a topů s hlubokým výstřihem. Vídat ženy (dokonce i celebrity) v blůzkách či šatech zcela průhledných není ničím zvláštním. A co jiného si obléci pod průhlednou halenku, než krajkovou podprsenku?

Máte na dost odvahy?

Dnes už se nikdo nediví, když zahlédne ramínko podprsenky či kousek kraječky v dekoltu. Proč však ukrývat takový skvost a na obdiv vystavovat jen kousíčky? Chcete-li být opravdu pekelně sexy, pak doplňte krajkovou podprsenku o kalhotky stejného designu a natáhněte na sebe průhledné šaty. Samozřejmě, že ty se hodí jen pro štíhlé ženy. Ovšem průhlednou košili si můžete na sebe obléknout, i když máte nějaké to kilo navíc.

Decentní či extravagantní?

Zatímco některé podprsenky ačkoliv jsou krajkové, patří do kategorie decentních, ale najdete i extravagantní a vyzývavé kousky. Ty provokativní a nepřehlédnutelné vyžadují od svých majitelek už krapet odvahy. Záleží nejen na barvě, krajce, dalším zdobení, ale i střihu. Zatímco u některých podprsenek vyvyskují půlky ňader nezbedně ven, jiné sahají po okraj prsu. V takovém případě si můžete obléknout top s hlubokým dekoltem, takže po okrajích zdobené košíčky budou lehce vykukovat. Hloubka výstřihu záleží opět na vaší odvaze. Klidně můžete na sebe natáhnout halenku s výstřihem k pupíku.


Oblíbená témata