Menu
Úvod  › 

Jaké muže ženy nemohou vystát?!

Neexistuje oficiální typologie kluků, ale ženy si ji dokázaly již vyfantazírovat. Které typy jsou ty absolutně nejhorší?

Zeptala jsem se několika žen, jaké vlastnosti nebo chování je dokáže zaručeně vytočit u muže! Co nesnáší a s kým by si v životě nic nezačaly? Podívej se na výsledky ankety!

Typ mamánek:

"Dlouho let jsem byla ve vztahu s mužem, který byl typický mamánek. Nedokázal nic sám. Maminka mu prala, vařila, uklízela. Když se od ní přestěhoval ke mně, tak požadoval to samé. Když jsme se pohádali, tak běžel za maminkou. To bylo prostě chování, které jsem nepřekousla."

Typ namyšlenej machýrek:

"Už na první pohled dokážu namyšlenost vycítit. Jsou to kluci, co mají na hlavě kšilt a rozkrok od tepláků až u kolen. Pokřikují na každou procházející ženu a myslí si o sobě, jak jsou děsně nad věcí a jak je každá chce. Ano, s takovými už jsem měla tu čest. A už nikdy! Chci skromného, zdravě sebevědomého kluka, co se nestará jen o sebe."

Typ fitnessboy:

"Jednu dobu jsem si tak trochu pohrávala s jedním svalnatcem. Byli jsme spolu několikrát na schůzce, psali jsme si, ale nikdy z toho nebylo nic víc. Přišlo mi, že měl až příliš zahlcenou hlavu posilováním. Když jsme šli na oběd, nemohl si vybrat, co si dá, protože se mu to nehodilo do jídelníčku. Pořád strkal na sociální sítě fotky svých svalů - to je hezké, ale čeho je moc, toho je příliš. Prakticky nemluvil o ničem jiném. Jinak by to byl fajn kluk."

Typ děvkař:

"Snad každá žena se za život potká s aspoň jedním děvkařem. Bude vědět, že měl snad každou v okolí a zároveň bude doufat, že zrovna ona ho změní a stane se z něj milující muž. I já si to myslela. Bohužel mě jen využíval k sexu a zároveň se mnou měl i jednu další. Teď už je asi rok ve vztahu, ale co jsem slyšela, tak tu chuderu opět podvádí. Nenapravitelný záletník!"

Typ ožrala:

"Můj kamarád miluje chlast. Alkohol do sebe lije po litrech každý pátek. Není to ten typický alkoholik, který by měl problém. Jen se rád baví. Má to ale vliv na jeho vztahy. Žádná s ním nedokáže držet krok. Ty jeho ožralé stavy se nedávají zvládat. Pořád je v lihu, pořád neví, co mele... Já mu pořád říkám, že by se měl krotit, jinak zůstane navždy sám. Ty jednorázovky v baru na záchodě mu dlouho stačit nebudou."

Typ rozhazovač:

"Můj manžel byl typický rozhazovač. Nedokázal si vážit peněz. Ne že by vydělával málo, ale miliony to určitě nebyly. Chápala jsem, že si občas musí udělat radost, ale on vyhazoval peníze z okna. Nikdy nenakupoval ve slevách, všechno jen to nejdražší. Ve zkratce můžu říct, že naše hádky se týkaly jedině peněz. Když se zadlužil a začalo to být neúnosné, dala jsem na stůl rozvodové papíry." Vybrala jsem příběhy s těmi největšími extrémy. Samozřejmě že ne vždy to musí být až tak na hranici. Každopádně tady vidíš, co ženám vadí...


Oblíbená témata