Menu
Úvod  › 

Erotické knihy, které stojí za přečtení!

Taky jsi jeden z těch milovníků čtení? Mám pro tebe pár tipů na knížky, do kterých se s chutí začteš. Nejsou to však ledajaké knížky, jsou to příběhy plné sexu a vášně. Jsou to zároveň báječné tipy na dárky, které můžeš podarovat nebo si sama přát.

Padesát odstínů šedi!

Pravděpodobně první knížka, která každého napadne, když se řekne "erotika", je 50 odstínů šedi, temnoty a svobody. Tento příběh jistě znáš. Hlavním hrdinou je bohatý a pohledný Christian Grey, který má opravdu zvláštní choutky. Do pasti mu vletí nevinná a něžná Anastázie. Pro některé je tato knížka více vtipná, než že by z ní měli chuť na sex. Ale podle mě určitě stojí za vyzkoušení, dej ji šanci!

Kdopak je ta zrzka?Tato kniha je již méně populární. Napsala ji báječná autorka Alice Clayton. Hlavní hrdinkou je třiatřicetiletá Grace Sharidanová, která se touží stát herečkou. Snaží se najít si cestičku ke slávě a po boku ji stojí nejlepší kamarádka, která má spoustu kontaktů. Poté se Grace seznámí s o devět let mladším Jackem Hamiltonem. Ten je až vražedně sexy! Samozřejmě to moc dlouho nezůstane u nudného tlachání a přeroste to v něco víc. Bude v tom jen sex nebo i láska? Dosáhne Grace svého snu? Vyšly už i další dva díly s názvem Zrzka všem učaruje a Zrzka se odhaluje.

Smlouva s Adamem - Učitel lásky!Knihu napsala česká autorka Jitka Volfová, která prozatím zůstává skryta pod pseudonymem. Čtenáři tuto knihu popisují jako 50 odstínů šedi po česku. Hlavní hrdinkou je mladá učitelka Eva, která se zamiluje do otce svého žáka. Tento pohledný, sexy a zdvořilý muž se jmenuje (osudově) Adam. V knize se promítají také příběhy Eviných kamarádek a spousta dalšího. Autorka napsala ještě další 2 pokračování: Smlouva s Evou a Smlouva s osudem - Cesty lásky.

Crossfire!Tuto knihu rozhodně doporučuji číst v angličtině. Já ji takto četla a přišla mi skvělá! Člověk si procvičí cizí jazyk a zároveň se začte do originální verze od autorky, která se jmenuje Sylvia Day. Série knížek tohoto erotického příběhu se nazývá Crossfire. První díl má název Obnažená, následuje Nezkrotná a dále Spoutaná. Příběhem tě provází bohatý muž, který všechny ženy očaruje - Gideon Cross a také Eva Tramellová. Ti se natolik přitahují, že bez sebe nedokáží existovat. Otázkou je, jakým směrem se jejich vztah bude vyvíjet... je to pouze o sexu nebo je v tom láska?

Pokud znáš ještě nějakou erotickou knížku, budu ráda, když se podělíš o tvůj tip v komentářích.


Oblíbená témata