Menu
Úvod  › 

Důvody, proč oprášit misionářskou polohu

Má pověst nudné polohy, kterou praktikují manželské páry po dvaceti letech. Misionářská poloha je ale mnohem rafinovanější, než většina lidí tuší. Tady jsou důvody, proč si jí užít ještě dnes večer.

Žádná z milostných poloh a technik není tak "provařená" a zároveň tak podceňovaná jako právě misionářská poloha. Nezaslouženě je spojována s nedostatkem fantazie a pohodlností, tedy klasicky i s vyčpělým manželským sexem. Nicméně misionářská poloha vůbec nemusí být nudná ani přežitá. Kvůli následujícím důvodům se vám vyplatí dopřát si ji co nejčastěji a nejlépe hned.

1. Ženy ji milují.

Může vám to připadat pošetilé, ale vaše drahá polovička si při sexu v misionářské poloze užije suverénně nejvíc potěšení. Najednou se nemusí starat o to, jestli má dostatečně zatažené břicho, jestli její prsa nejsou moc povislá a její sebevědomí nesnižují žádné nedostatky postavy. Vleže vypadají všechny ženy štíhlejší a to je přesně ten důvod, proč všechny ženy misionářskou polohu skutečně milují. Je prokázané, že v misionářské poloze dosahují ženy snáze a rychleji orgasmu, protože jsou více uvolněné, nemyslí na nedokonalosti postavy, ale jsou soustředěné samy na sebe. Mimo to je misionářská poloha jednoduchá na zvládnutí a nebudete si muset končetiny lámat do nemožných úhlů, abyste se přiblížili propletenci z knihy o Kamasutře. Misionáře zvládnete při jakékoli váze a jakémkoli stupni obratnosti.

2. Jste si blízko.

V žádné jiné poloze si při sexu nebudete se svou partnerkou tak blízko jako při misionáři. Můžete se líbat, sledovat výraz obličeje vaší partnerky a můžete se i navzájem hladit a mazlit. I když to možná vaše partnerka nepřizná, protože nechce působit konzervativně, pro ženy jsou tyto charakteristiky velmi podstatné a zvyšují jejich vzrušení.

3. Má spoustu variant.

Zapomeňte na to, že je misionářská poloha nudná. Záleží pouze na vaší fantazii, jakou z jejích variant vyzkoušíte. Už pouhé dva polštáře pod její pánví výrazně změní úhel průniku a zajistí vám oběma úplně jiný prožitek. Stejně tak můžete experimentovat s tím, zda vás obejme nohama kolem pasu, podržíte jí je zdvižené, nebo si je natažené opře o vaše ramena. Pokud chcete prohloubit průnik v této poloze, přitáhněte kolena partnerky k jejímu hrudníku a požádejte ji, aby široce roznožila. Vaše váha tak bude spočívat na jejích zadních stehnech a dosáhnete mimořádně silného účinku.

4. Silný orgasmus.

Misionářská poloha má proti ostatním jednu obrovskou výhodu - stimulujete v ní G bod své partnerky mnohem víc než v kterékoli jiné. Navíc máte volný přístup k jejímu klitorisu, čímž dále zvyšujete její vzrušení. Pokud tyto charakteristiky ještě zkombinujete s postupně se zvyšujícím tempem, pravděpodobnost, že ji přivedete k orgasmu, je značně vysoká.


Oblíbená témata