Anální sex: 5 důvodů, proč ho muži chtějí

Už neřešíte, jestli spolu budete vůbec spát, teď je na pořadu dne otázka, jestli mu dovolíte, aby se s vámi miloval análně. Už dávno neplatí, že anální sex je pouze pro homosexuály, podle statistiky se tímto působem miluje celá čtvrtina heterosexuálních párů.

Zatímco některým ženám se při představě penisu v jeich zadku dělá téměř fyzicky nevolno, jiné zjistí, že je to mnohem příjemnější, než si vůbec dokázaly představit.

A přesto, co jste možná slyšela nebo četla, anální sex není nebezpečný, pokud se provádí správně a dokonce vás nemusí ani bolet. Pokud tomu tak je, možná je problém v nedostatečné trpělivosti vašeho partnera a měl by zpomalit.

Pokud stále váháte, jestli svému partnerovi poskytnout tento druh zážitku, možná vám pomůže v rozhodování následujících pět důvodů, proč muži po análním sexu tak touží a milují ho.

1. Dává jim pocit síly a převahy

Ačkoli to zní velmi neemancipovaně, skutečnost, že mohou kontrolovat situaci je velmi posilující a dává jim pocit moci. Navíc je uspokojení a jeho průběh jen v jejich rukou a oni tak mají pocit, že jsou skutečnými pány tvorstva.

Milují představu, že do vás vstoupí zezadu a budou vám dráždit všechna nervová zakončení, co jich jen v konečníku máte a přivodí vám tak orgasmus.

2. Milují pocit, že jim důvěřujete

Je pravda, že pokud jim dovolíte anální sex, vydáte se jim v jistém směru na milost a nemilost. A ten pocit, že jim důvěřujete a přesto do toho jdete, naprosto zbožňují.

Je jasné, že jste nervózní, protože jakmile mu to dovolíte, nebudete to moci zarazit, pokud nebude chtít on sám. A pokud mu i přesto důvěřujete, je to úžasné.

3. Je to něco nového

Zatímco vaginální sex je jednoduše fantastický, je to však něco normálního a relativně běžného. Anální sex má oproti tomu nádech tabu a něčeho zakázaného. Je to něco nového, o čem každý chlap slyšel, viděl to v pornu, ale jen část z nich to také vyzkoušela. Je to stejné jako sex s novou partnerkou nebo milování ve trojici, anální sex je prostě ztělesněním všech bláznivých věci, které by chtěli vyzkoušet, než je uloží do hrobu.

4. Milují váš zadek

Váš zadek je úžasný a je jen velmi málo mužů, kteří by na něj nezareagovali citlivě. Když se sex týká takové části vašeho těla, jako je váš zadek, naprosto nás to dostává. Pokud je necháte, aby ho obdivovali a zbožňovali, je to pro ně, jakoby vyhráli jackpot.

To, že na vás vylezou a umístí svůj penis do vašeho análu vám možná nezní až tak lákavě, ale pro muže je to naprosto fascinující.

5. Je velmi úzký

Je jedno, jak často cvičíte své vaginální svaly, stejně nikdy nedosáhnete vagínou takového sevření a těsnosti, jaké má váš konečník. Nezapomeňtě, že vagína je přizpůsobená tomu, aby jí jednou prošlo dítě, to se o vašem zadku říct nedá, proto je mnohem užší.

Takže pokud jim povolíte přístup na svá tajná místa, bude jejich penis v mnohem větším sevření a větší těsnosti. A i když vy to možná nepochopíte, je to pocit, pro který by udělali cokoli. Pokud ten váš chce anální sex, rozhodně to nemusí znamenat, že je homosexuál. Jen chce objevovat vaše tělo do všech detailů.