Menu
Úvod  › 

9 nápadů na netradiční rande

Jste spolu už věčnost, nebo jen pár týdnů? Máte děti, nebo se teprve poznáváte? Inspirujte se tipy na netradiční rande, které vás stmelí a dodá vašemu vztahu náboj.

1. Jóga je sexy

Jóga nejsou jen kosti lámající pozice, ale i povzbuzení smyslů, duševní rovnováha a soustředění. Jděte na lekci jógy oba dva. Pokud jste začátečníci, užijete si spoustu legrace a získáte další netradiční konverzační témata. Jestliže už máte s jógou zkušenosti, ucítíte souznění a získáte společného koníčka. Kromě toho protáhnete tělo, zásobíte ho endorfiny a povzbudíte tak své libido. A nebojte se, že je jóga pro něj příliš zženštilá, do svého tréninku ji zahrnují například i boxeři.

2. Horolezte

Nechte se zasvětit do základů horolezeckého sportu. Zapište se jako pár do základního kurzu a začněte lézt. Lezení je totiž skutečný elixír pro váš vztah. Při něm fungujete jako pár, musíte spolupracovat a teprve, když se sehrajete, budete úspěšný. Nemusíte nutně pokořit velehory, staří horolezecká stěna v nejbližším fitku nebo klubu.

3. Kulinářský výlet

Neomezujte se pouze při partnerských večeřích pouze na restaurace, kde si dáváte pravidelně smažák s hranolkama. Udělejte si kulinářský výlet do cizích kuchyní a ochutnejte například indickou, thajskou, mexickou a další, které ještě neznáte. Buď můžete vyrazit do tématické restaurace, nebo si kupte kuchařku a zkuste netradiční jídlo uvařit sami.

4. Touha po vzdělání

Nic není víc vzrušující než vzdělávání. Najměte si slečnu na hlídání, setkejte se s partnerem po práci a jděte společně do kurzu vaření, jazykového kurzu, fotografické školy, nebo nějakého dalšího kurzu. Společně absolvované kurzy vás stmelí a obnoví romantiku.

5. Začněte tančit

Zapište se do tanečních kurzů pro dospělé. Nejenže budete trávit čas spolu, budete mít nová témata, společného koníčka, ale jako bonus se naučíte skvěle tančit a začnou vás bavit plesy.

6. Domácí lázně

Udělejte si pro sebe minimálně dvě hodiny času a zařiďte si domácí lázně. Nakupte spoustu přípravků do koupele, nahřejte ručníky a připravte si masážní oleje. Věnujte se jen sami sobě a svým tělům. Rozmazlujte se a dotýkejte.

7. Keramická dílna

Pamatujete se na legendární scénu z filmu Duch, kde Demi Moore za asistence Patricka Swayzeho modeluje z hlíny na hrnčířském kruhu? Tvoření z hlíny má v sobě velký erotický náboj. Zkuste se tedy zapsat do keramického kurzu.

8. Romantický útěk

Zamluvte hotel, penzion na víkend, kupte eurovíkend, nebo cokoli, abyste mohli změnit prostředí a utéct pryč od každodenních povinností. I jedna noc v hotelu vám prospěje a vnese do vašeho vztahu znovu romantiku.

9. Jděte na procházku

Pokud všechny z předešlých tipů považujete za příliš časově náročné, dopřejte si alespoň společnou procházku, na které nebudete řešit placení složenek, ani výchovu vašich dětí, ale budete si jen nezávazně povídat.