Menu
Úvod  › 

9 důvodů, proč ženy milují mizery

Je známou skutečností, že ženy sní o hodných mužích, ale zamilovávají se do bezcharakterních bídáků. Jak je možné, že mizerové slíznou vždy smetanu? Tady je devět základních důvodů.

1. Umí se obléknout

Mizeru nepotkáte nikdy v bílých ponožkách napasovaných do sandálů a rozhodně si své doklady nenacpe do ledvinky připnuté přes plandavé bavlněné tričko. Zkažení kluci znají moc dobře svojí cenu, věří si a záleží jim na tom, jak vypadají. Sluší jim všechno, od sportovních džínů až po smoking. Netrápí se totiž tím, jestli by je košile nevyšla náhodou levněji u vietnamského stánku a koupí si bez výčitek svědomí a zcela sobecky značkovou, kvalitní, která vydrží víc než jedno praní.

2. Nebojí se rozhodnout

Hodní kluci se nás na konci večera nesměle zeptají, co bychom teď chtěly dělat. I kdybychom se s nimi plánovaly vyspat, jen málokterá z nás to dokáže říct explicitně. Mizerové jsou rozhodní a rádi převezmou zodpovědnost za další vývoj situace. Nestaví nás před nutnost kličkovat mezi tím, kdy budeme ještě působit jako dámy a kdy dáme průchod tomu, co skutečně chceme.

3. Nespoléhají na slova

Hodní, morální a čestní muži stojí vždy po našem boku. Když máme problémy, nebo jakékoli potíže, můžeme se jim vyplakat na rameni a vždy nás utěší. Dokonale nás totiž chápou. Mizerové na naše emoční výlevy nejsou příliš zvědaví a slov útěchy se od nich také nedočkáme. Zkažení kluci totiž kašlou na slova, jsou zvyklí jednat a bojovat. Pokud se vás rozhodnou zastat nebo řešit váš problém, vždy to bude radikálně a s velkou razancí.

4. Nenechají sebou manipulovat

Hodní kluci se stále ohlížejí na to, co na jejich činy říká maminka, tatínek, babička, tetička, kamarádi a tak dále. Dělají si hlavu s tím, jaké budou mít jejich činy následky, jestli by s tím ten či onen souhlasil a tyto úvahy je logicky do značné míry svazují. Zlým mužům je úplně jedno, co by si o jejich chování myslela babička, a chovají se tak, jak jim to vyhovuje. Nenechají sebou manipulovat a působí proto mnohem dominantnějším dojmem.

5. Nebojí se pohádat

Mizerové se rozhodně nestresují tím, že by v sobě dusili svůj vztek, nebo skrývali svůj skutečný názor. Klidně se za svůj postoj i poperou a rozhodně jim nedělá problém jít do konflitu. I když je to někdy emočně a hlasově náročné, rozhodně je to přitažlivější varianta než poddajný fackovací panák.

6. Klidně udělají zakázané věci

Slušně vychovaní kluci mají zafixováno, že musí za každou cenu jet podle pravidel a jednat tak, jak se od nich očekává a jak je to správné. To je jistě chvályhodné předsevzetí, nicméně poněkud nudné. Zkažení muži si tímhle hlavu nelámou a prostě užívají života, jak se jim zrovna chce.

7. Nečekají na pozvání

Slušňáci klepou na vaše dvěře tak plaše a stydlivě, že je v podstatě ani neslyšíte. Když je potom pozveme dál, způsobně si zují boty v předsíni a požádají o šálek čaje. Bídáci jdou rovnou dál a nečekají na pozvání. Pokud jim neotevřeme dveře, nerozpakují se vlézt k nám oknem. Berou si zkrátka to, co chtějí, a to je mnohem zajímavější než obývákový sedánek s čajem.

8. Nechtějí vás měnit

Mizerové nespoléhají na to, že nás převychovají. Buď nás berou takové, jaké jsme, nebo nechají být. Nepoučují nás, nesnaží se z nás udělat někoho, kým nejsme.

9. Neplánují

Samozřejmě jsme rády, když se s námi počítá do budoucna a nemusíme se v pátek doprošovat, jestli bychom se nemohly dozvědět plán na víkend. Ale na druhou stranu nás spolehlivě vyděsí do detailů naplánovaný program na příštích deset let. Jsou stádia vztahu, kdy skutečně nechceme vést diskuse o tom, jaké oči bude mít naše společné dítě, a kde oslavíme zlatou svatbu. Dáváme totiž přednost konkrétním činům před mlhavými plány.