Menu
Úvod  › 

7 věcí, které v posteli nikdy nedělejte

Chcete, aby vás muži považovali za vynikající a nezapomenutelnou milenku? Potom na následující věci za dveřmi ložnice rozhodně zapomeňte!

1. Nepředstírejte.

Předstíráte orgasmus? Možná se považujete za zkušenou a výbornou milenku, pokud se vám to podaří nafilmovat tak, že to váš partner nepozná. Jenže ve skutečnosti tak nejvíc ubližujete sama sobě. Pokud v posteli permanentně předstíráte, nikdy se nemůžete dopracovat k sexu, který by vás skutečně uspokojoval - a ve finále se to nejspíš obrátí proti vám.

2. Neříkáte, co chcete.

Pokud předpokládáte, že vaše potřeby váš partner odhadne jen z vašeho chování, jste na omylu. Jestliže máte nějaké přání a touhy, jednoduše o nich mluvte. Náznaky a předpoklady jsou nejkratší cestou do pekla, nedorozuměním a konfliktům.

3. Nehrajte role.

Řeč není o dočasných rolích v rámci sexu, kdy si například hrajete na přísnou paní učitelku, nebo francouzskou pokojskou. Pokud se ale snažíte dlouhodobě stylizovat do role, která vám není vlastní, zakládáte si na velké problémy.

4. Nesrovnávejte.

Snad nejhorší chybou, kterou můžete za dveřmi ložnice udělat, je srovnávání s vašimi předchozími milenci. Každý člověk je unikát a pokud ke svým partnerům nebudete tímto způsobem přistupovat, nikdy vám to fungovat nebude.

5. Nepitvejte.

Jestli si chcete sex skutečně užít, nesnažte se ho rozpitvat na prvočinitele a neustále přemýšlet, co kdo z vás řekl, udělal a co by mohlo být jinak. Milování s vaším partnerem se vám buďto líbí, nebo ne. Neanalyzujte a nepitvejte. Jakmile se ho budete snažit za každou cenu rozbírat, kouzlo se nenávratně vytratí.

6. Neexperimentujte za každou cenu.

Experimenty a zkoušení nových věcí v erotice je samozřejmě fajn - ale pouze v případě, že to chcete oba dva. Přemáhání se a snaha vyhovět tomu druhému, i když vám osobně navrhované praktiky a erotické experimenty nic neříkají, vám nepřinese nic dobrého.

7. Nebuďte pasivní.

Každý muž vám potvrdí, že nejhorší je v posteli žena, která připomíná svými projevy prkno. Předpoklad, že iniciativnější a aktivnější má být muž, protože žena je něžná květinka, které stačí ležet, vašeho partnera zcela jistě dlouhodobě bavit nebude.

8. Nebojte se nepohodlí.

Ano, sex na manželské posteli je bezesporu nejpohodlnější, ale také jednoznačně nejnudnější variantou. Překonejte svou pohodlnost a dopřejte si intimnosti i mimo nudu své ložnice.