Menu
Úvod  › 

7 smrtelných hříchů na prvním rande

Chcete, aby vaše první schůzka byla zároveň i tou poslední? Toužíte získat pověst ženy, ke které se nevyplatí přibližovat? Potom se pokuste v průběhu jedné schůzky stihnout co nejvíc následujících hříchů.

1. Skočte s ním do postele.

I když neexistuje univerzální pravidlo, kdy byste se s ním měla poprvé vyspat, rozhodně by ve vašich uvažovaných variantách neměla být první schůzka. Může vám to znít jako stokrát omleté klišé, je však hlubokou pravdou, že muži jsou především a zejména lovci; a kvalitní lovec se nikdy se snadnou kořistí nespokojí. I když na vás možná naléhá a přemlouvá vás, berte to pořád jako zkoušku, ve které nesmíte podlehnout. Po sexu na první schůzce si vás totiž s velkou pravděpodobností zařadí mezi záležitosti na jednu noc a jeho zájem prudce opadne. Nebojte se nechat si dostatek času a dopřát si sex, až se bude chtít vám.

2. Přílišná otevřenost.

Možná je vám s ním skutečně skvěle, věříte mu od první sekundy a cítíte se s ním bezpečně. To ale rozhodně není důvod k tomu, abyste ho celý večer krmila všemi křivdami, co se vám od dětství staly. Je dobře, že si spolu rozumíte, ale přílišnou otevřeností všechno zkazíte. Uvědomte si, že například napjaté vztahy mezi vámi a vaší sestrou jsou palčivou záležitostí pouze pro vás. Pro uši vašeho společníka jsou zcela nezajímavé až nudné.

3. Příliš voláte/píšete.

Zapomeňte na to, že vůbec znáte jeho telefonní číslo, nebo mailovou adresu. Pokud po vás touží a chce vás vidět, ozve se sám. Přílišné psaní, volání a vůbec kontaktování působí jako uhánění a to nepřipadá přitažlivé vůbec žádném muži. Nechte prvotní iniciativu na něm. Ostatně on je přece lovec.

4. Slídění.

Pokud jste si před schůzkou projela jeho profil na Facebooku, nebo se na něj informovala u společných známých, opovažte se o tom před ním zmínit. A doufejte, že tato vaše iniciativa zůstane co nejdéle v utajení. Konečně, co byste si myslela vy o muži, který by vás před první schůzkou špehoval a prověřoval si vás?

5. Předstíráte orgasmus.

Porušila jste první pravidlo a skončila s ním v posteli na první schůzce? Potom se můžete hned dopustit dalšího smrtelného hříchu a ještě předstírat své vyvrcholení. Možná jste skutečně chorobně hodná a nejdřív jste mu nedokázala odmítnout sex a poté nemáte to srdce přiznat, že jste se k orgasmu nedopracovala. Ale uvědomte si, že pokud byste spolu měli zůstat delší dobu, bude s nadšením opakovat všechny chyby prvního sexu, protože bude mít dojem, že přesně po tomto milování toužíte.

6. Snažíte se ho změnit.

Štve vás, jakým způsobem drží příbor. Má špatně zapnutou košili a místo "frustrovaný" říká "flustrovaný." Tak si to všechno nechte pro sebe a opovažte se ho na první schůzce opravovat a měnit. Nikdo neslyší rád, že něco dělá špatně, a tím méně na prvním rande. Uvědomte si, že i vy máte k dokonalosti daleko a nejspíš i on by na vás objevil několik detailů, které mu vadí.

7. Zapomínáte na sebe.

Vy jste chtěla jít do divadla, ale skončili jste na akčním filmu v kině. Místo vámi propagované procházky sedíte nad pivem v zakouřené hospodě a celý večer posloucháte jeho historky. Jenže místo toho, abyste bouchla do stolu a zdravě se prosadila, zamilovaně se culíte a cítíte se jako světice, která přináší své lásce velkou oběť. Potom se těžko můžete divit, že následujících několik let budete ustupovat vždy a vaše potřeby budou odsouvány na poslední místo.


Oblíbená témata