Menu
Úvod  › 

7 signálů, že jste v posteli skutečně špatní

Vaše ložnice vypadá jako kancelář, neposkytujete orální sex, máte příšerné spodní prádlo a postel opouštíte ve stejném okamžiku, kdy se uděláte. Představujeme vám sedm signálů, které naznačují, že skutečně nebudete nejlepším milencem.

Nejspíš o sobě uvažujete jako o sexuální mašině a naprosto nedostižném milenci, otázkou však je, jestli vás podobně vnímají i ženy, které s vámi skončí v posteli. Pokud si chcete přestat lhát do kapsy a chcete vědět, jak na tom s mileneckými kvalitami opravdu jste, přečtěte si seznam varovných signálů, které přísluší skutečně mizerným milencům:

1. Vaše ložnice vypadá jako kancelář.

Budete se možná divit, ale to, jak vypadá vaše ložnice, vypovídá o vašem sexuálním životě a libidu mnohem víc, než si myslíte. Jestliže máte ložnici zastavěnou šanony s dokumenty, notebook v podstatě nevypínáte a mezi tím vším se povalují hrnky od kávy, buďte si jisti, že to vaši partnerku k žádným závratným sexuálním výkonům nepovzbudí. Navíc to bohužel také znamená, že nedokážete oddělit svou pracovní a sexuální sféru, což vaše milenecké kvality značně snižuje. Pamatujte si, že postel by měla být výhradně určena pro sex a spaní. Práce do ní má vstup přísně zakázán.

2. Nevěnujete se orálnímu sexu.

Je to smutné, ale je to tak. Celá řada mužů zůstala ještě i v jednadvacátém století ve vleku béčkových pornofilmů, kde žena nejdřív dlouze poskytuje svému partnerovi orální uspokojení, pak dojde na bleskovou soulož a následují závěrečné titulky. Jestliže orální potěšení pouze přijímáte a nedokážete jej zároveň dávat, můžete si být jisti, že vaše milenky o vás před svými kamarádkami nijak lichotivě nemluví. Jen muži, kteří umí svou partnerku přivést k orálnímu vyvrcholení, si titul kvalitního milence zaslouží.

3. Bleskově opouštíte postel.

Jestliže vyskakujete z postele ve stejném okamžiku, kdy je po všem, je nepříliš pravděpodobné, že by vaše milenka zatoužila po opakování akce. Může se to zdát jako zoufalé klišé, ale skutečnost je taková, že ženy v naprosté většině případů skutečně potřebují a vyžadují o něco víc než pouhou soulož. Fakt, že zůstanete po aktu ještě nějakou dobu v posteli a věnujete se něžnostem a intimnostem, znamená, že se zároveň dokážete vcítit do potřeb své partnerky, což se vždy cení.

4. Máte příšerné spodní prádlo.

Je to úplně jednoduché: Pokud se nestaráte o to, jak vypadá vaše spodní prádlo a je vám úplně jedno, jak v něm budete vypadat, je vám nejspíš také dost lhostejné, jaký dojem zanecháte za dveřmi ložnice.

5. Vyprávíte o své ex.

Jestliže jste se někdy před svou partnerkou zmínili o tom, co v posteli dělala vaše bývalá, nebo jaké to s ní bylo, dejte si pár facek. Právě jste se totiž dopustili smrtelného hříchu, který vám žádná žena neodpustí, a bude vás pronásledovat při každém sexu. Dobří milenci nikdy nesrovnávají (a už vůbec ne nahlas), protože moc dobře ví, že každá žena je originál a originální jsou i zážitky, které s ní lze očekávat.

6. Předehra trvá déle než samotný akt.

Předehra je nepochybně fajn, ale pokud je nekonečná a táhne se jako týden do výplaty, je načase uvažovat o zrychlení celého procesu. Příliš dlouhý sex je nudný a ani ta nejzarytější romantička nevydrží udržovat doběla rozpálené vzrušení po dobu několika hodin.

7. Nikdy nepřevezmete iniciativu.

Ženy vedle sebe chtějí mít především chlapa a v případě sexu to platí dvojnásobně. Pokud se v posteli chováte jako leklá ryba a veškerá iniciativa leží na vaší partnerce, buďte si jisti, že na post nejlepšího milence rozhodně nekandidujete.


Oblíbená témata