Menu
Úvod  › 

6 nejvíc sexy povolání

Pracovat se musí. A pravděpodobně pracujete i vy. Každý máme zkrátka nějakou tu práci. Nicméně existují specifická povolání, která zaujmou víc, než ta ostatní. Podle průzkumu nejčastěji dotazovaní odpovídali: pilot, letuška, sestřička, hasič, policistka a policistka. Nicméně padlo i lékař, tanečnice, pokojská, právnička, plavčík, barman, námořník. Jmenovaná zaměstnání mají jednu společnou věc ? tím je specifický stejnokroj.

Ženy mají rády odvážné muže, proto si nějak uniformu spojují s odvahou. Nehledě na to, že některé pánské uniformy dávají vyniknout vypracovanému zadku a širokým ramenům. Takový hasič nebude asi žádné pápěří.

Zdroj:Sexy povolání

A naopak u ženských uniforem zase vynikají více ženské křivky a mužům tak ženy připadají více sexy. Co si budeme povídat, pány přitahují dámské punčochy, lodičky, blůzka. Žena je v kostýmku taková více ženská, jemnější a smyslnější.

Sestřičky a hasiči na 1. místě

Mužům se líbí sestřičky, protože mají údajně pěkný stejnokroj a pomáhají lidem. U žen jsou to zase hasiči, jelikož nasazují vlastní život, aby zachránil někoho jiného. Jejich povolání je hrdinské, mužné.

Jak to vidí sestřičky?

Být sestřičkou není povolání, ale poslání. Sexy si nepřipadají. Svůj "obleček" považují za typicky pracovní oděv, který má být v prvé řadě příjemný, pohodlný, prodyšný. V práci nemohou nosit ani žádné výrazné doplňky.

Jak to vidí hasiči?

Jejich uniforma je v prvé řadě zásahový oblek skládající se z obuvi, kalhot, kabátu, přilby, masky s dýchacím přístrojem, rukavic. A jak se v takovém zásahovém obleku hasič cítí? Údajně jako lyžař a rozhodně jde o záležitost pro tvrdé chlapy, což se patrně ženským líbí. A oni to kluci dobře vědí. Nicméně má to svou stinnou stránku. Jak hasiči, tak sestřičky mají vysokou rozvodovost, jelikož jejich partneři nedávají tak velké pracovní vytížení.

Jaké další povolání je nejvíce sexy?

Hned za zdravotní sestřičkou a hasičem jsou to z ženských povolání letuška a policistka. U mužů je to hned za hasičem pilot a policista.

  • Zdravotní sestřička

  • Hasič

  • Letuška

  • Policistka

  • Pilot

  • Policista


Oblíbená témata