Menu
Úvod  › 

10 věcí, které nesmíte říci o své bývalé

Je jedno, jak dlouho spolu chodíte. Následující věty o své bývalé nesmíte před svou současnou přítelkyní nikdy vyslovit. Jinak si koledujete o velké problémy.

1. "Byla opravdu divoká, jestli víš, jak to myslím."

Udělejte podobnou dvojsmyslnou poznámku o svém minulém milostném životě a můžete se vsadit, že následující hodiny pro vás budou skutečně zajímavé. O milostných eskapádách, které jste prožili v minulosti, taktně pomlčte.

2. "Pracovala jako modelka."

Prima. A nechcete nám ještě ukázat její fotky na titulních stránkách magazínů pro pány? Pro popis jejího vzhledu nám stačí konstatování ve smyslu: "ty se mi líbíš víc." Nemusíme slyšet žádné komentáře o jejím dekoltu nebo vysoustruženém plochém břichu. Stejně si její fotky najdeme na facebooku.

3. "Byla hodně oblíbená."

Mnohem víc byste nás potěšili konstatováním, že jí táhlo z úst, než vyprávěním o tom, že to byla nejoblíbenější, nejsympatičtější a nejmilejší žena na severní polokouli.

4. "Pracovala v obchodě se spodním prádle."

Aha, jistě. A měla v něm také padesáti procentní slevu, že? Samozřejmě si okamžitě domyslíte, že se každý týden zjevovala ve vaší ložnici v korzetu, krajkových podvazcích a saténových kalhotkách.

5. "Mluvila plynně čtyřmi jazyky a napsala dvě knížky."

To je ale skutečně zajímavé a nemůžeme se dočkat, až nám povykládáte o dalších schopnostech této superženy. Připadáme si pak velmi schopně, když si uvědomíme, že jsme dneska nestihly ani umýt nádobí.

6. "Moji rodiče ji milovali."

Tuto poznámku už by překonalo jen oznámení, že k nim stále ještě chodí na odpolední čaj. Už se nemůžeme dočkat, až nás představíte své matce a ta nás začne rentgenovat a porovnávat s vaší ex.

7. "Zlomila mi srdce."

Nachytali jste ji při nevěře se svým nejlepším kamarádem a teď nám o tom vyprávíte v naději, že vzbudíte náš soucit? To je ale úplně špatná kalkulace. Jediné, čeho se vám podaří dosáhnout, bude naše podezření, že k ní stále něco cítíte (a kdyby pískla, přiběhli byste ochotně zpátky).

8. "Byla striptérka."

Tato věta odstartuje náš sprint na gynekologii a v následujících týdnech budeme intenzivně pátrat po projevech pohlavní choroby.

9. "Strávili jsme spolu úžasné léto."

Vaše vyprávění o cestě do Peru způsobí jen způsobí, že se do této země už nikdy společně nepodíváme. Nechceme být vystaveny srovnávání. Potápěli jste se společně v Austrálii? Omezte se na jednu oznamovací větu. To nám úplně stačí. Pokud budeme chtít něco vědět, zeptáme se samy.

10. "Moje ex to dělala jinak."

Před vyslovením této věty si dejte raději pár facek. Není co dodat.