Menu
Úvod  ›   › 

10 pravidel, která musí muži v posilovně respektovat

Chcete být za fitness borce, nebo za exota, který může v místní posilovně vystupovat maximálně jako vtipný maskot? Neškodí si připomenout základní pravidla, jejichž respektování vás přesune do první skupiny.

Pravidla posilování

  1. Pokud cítíte sami sebe, buďte ujištěni, že ostatní vás cití také. Jen několikanásobně víckrát. A skutečně se jim to nemusí líbit.
  2. Zumba kalhoty nikdy nevypadaly na žádném chlapovi dobře, nikdy na něm dobře vypadat nebudou a rozhodně vás nepřesunou do kategorie "sexy borec", ale spíš do kategorie "sexy borec s nejasnou sexuální orientací."Posilování svalů
  3. Šátky uvázané na piráta jsou v posilovně akceptovatelné pouze v případě, že potřebujete zakrýt něco velmi nehezkého, co se vám objevilo na hlavě. Ve všech ostatních případech budete vypadat jako někdo, kdo chce, ale nemůže.
  4. Skutečně neplatí pravidlo, že čím tlustší řetěz máte kolem krku, tím větší jste borec.
  5. Vaše funění a hekání by nikdy nemělo být hlasitější než hudba, kterou si pouštíte do sluchátek. Možná vás to překvapí, ale cvičení skutečně není nutné doprovázet zvuky připomínajícími kopulující nosorožce.
  6. Nechte si svá plísňová onemocnění pro sebe. Žabky do sprchy ocení především všichni vaši spolucvičenci.
  7. Vaše šortky na cvičení by měly končit těsně nad koleny. Všechny. Bez výjimky.
  8. Prozradíme vám tajemství: Hlasitost, s níž budete všem kolem líčit své sportovní úspěchy, nemá žádnou souvislost s tím, kolik lidí vás ocení.
  9. Značkové sportovní oblečení je fajn, ale když si pořídíte takové s logem přes celý hrudník, budete vypadat minimálně směšně.
  10. Vyměňte své boty na cvičení každého půl roku. Budete se divit, ale ženy vás posuzují i podle sportovních bot. A jen tak mimochodem zabráníte poškození svých kloubů.