Menu
Úvod  › 

10 míst, kde se jí musíte dotýkat

Rozpalte její touhu doběla. Objevte nejcitlivější ženské erotogenní zóny a dopřejte tak vám oběma nezapomenutelný sex.

Zřejmě každý muž musí souhlasit s tím, že ženy jsou citlivá stvoření, která si přejí být dobývána, líbána a rozmazlována. Pokud jste ale jako většina mužů, nejspíš nebudete mít trpělivost na to, abyste kolem ní kroužili a rovnou zaútočíte na její prsa, nebo se jí budete snažit dostat do kalhotek. Když se ale soustředíte i na jiné části jejího těla, budete z toho mít prospěch oba.

Vlasy

Jde o erotogenní zónu, která funguje i u mužů, ale ženy laskání ve vlasech, jejich projíždění a česání naprosto milují. Podle výzkumů dokonce stimulace vlasové pokožky spouští antistresové pochody. Masírujte jí pokožku hlavy, probírejte se vlasy, hlaďte jí spánky a vlasovou linii nad čelem a dopřejete jí úžasnou předehru.

Krk

Po celá staletí je ženská šíje považována za jedno z nejatraktivnějších a nejcitlivějších míst. Nepodceňujte jeho význam. Šíje představuje významnou erotogenní zónu, kterou byste při svých hrátkách rozhodně neměli opomenout.

Klíční kost

Nenápadné místo, které vám, coby muži, připadá nejspíš naprosto nezajímavé. Pro vaši partnerku jde ale o skutečnou rozbušku. Rozepněte jí halenku, poodhalte límeček a zblízka dýchejte na klíční kost. Opisujte kroužky jazykem, jemně ji kousejte.

Záda

I když to možná nechápete, její záda a zejména oblast bederní páteře jsou pro ni extrémně citlivou záležitostí. Foukejte, líbejte, lízejte, či jemně škrábejte. Nemůžete se splést.

Podkolenní jamky

Podle sexuologů jsou právě podkolenní jamky plné citlivých nervových zakončení. Zkuste jí při večeři trochu vyhrnout sukni a jemně po nich přejíždět. Odměnou vám bude žhavý sex ještě na toaletách v restauraci.

Dlaně

Dlaně jsou velmi opomíjenou zónou, kterou byste však rozhodně neměli vynechat. Uvědomte si, že jde o velmi citlivou část jejího těla a pokud ji budete vhodně stimulovat, můžete se těšit na skutečný uragán.

Ušní lalůčky

Ušní lalůčky jsou dobře známou erotogenní zónou, která zafunguje spolehlivě kdykoli u jakékoli ženy. Hlaďte, líbejte, dotýkejte se, jemně třete či kousejte těch několik čtverečních centimetrů a vaše partnerka rázem roztaje.

Chodidla

Masáž chodidel je druhou absolutní sázkou na jistotu. Po únavném dni v práci, kdy se vymlouvá na migrénu a milostné hrátky se zdají být v nedohlednu, sáhněte po masážním oleji a důkladně jí promněte chodidla.

Stehna

Pokud se dokážete dotýkat jejích stehen a vynechat přitom její klín, připravíte jí jeden z nejsmyslnějších zážitků.


Oblíbená témata